Jsme již 10 let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

NÁŠ TÝM

Zdeněk Karásek

Ředitel pobočky a spolumajitel

Ve světě financí působím od roku 2010, kdy mě velmi pozitivně nadchla myšlenka Partners. Hned od samého začátku jsem pochopil, že finanční poradenství a tedy dlouhodobé partnerství mezi klientem a finančníkem může klientovi přinášet obrovský užitek jak v růstu jeho bohatství tak i v úspoře peněz, času a energie v řešení jeho každodenních záležitostí ve finančním sektoru. V počátcích jsem pracovat na pozici finančního konzultanta a mou pracovní náplní bylo setkávat se s klienty a pomáhat jim dosahovat jejich přání, stanovených cílů, plánovat a hospodařit s penězi, budovat a finančně ochraňovat jejich příjem a majetek. V neposlední řadě ušetřit nějakou tu korunu v úrokových sazbách úvěrů, hypoték a v platbách za různé druhy pojištění. Klientská práce mě velmi baví a osobně naplňuje a proto mě doprovází až do současnosti… V roce 2013 jsem stál u zrodu naší pobočky Partners Market Ústí nad Labem, kterou dnes vnímám jako středobod ve finančním světě v našem kraji, pro naše klienty ale i pro ty, kteří si pouze přijdou pro obecnou finanční radu. Nyní jako ředitel pobočky rád předávám kolegům své znalosti a zkušenosti a snažím se, aby se tu každý z nás i z klientů cítil dobře tak jako doma. Volný čas rád trávím snad jakýmkoliv sportem a miluju společné chvíle s rodinou.

Vladimír Kerič

Spolumajitel pobočky

Příležitost jsem v Partners dostal v polovině roku 2010, byl to rok zlomový. Vrátil jsem se po pětiletém působení v Anglii kde jsem pracoval jako manažer. Partners mě zaujalo schopností učit lidi snít a přemýšlet v horizontu delším než rok či dva roky. Zaujal me proklientký přístup a hlavně vize, co vše je možné na finančním trhu pro klienty dělat s přidanou hodnotou a jasným cílem k vedení klientů k finanční nezávislosti. Již po třech letech jsme otevřeli první kamenou pobočku v Ústí nad Labem, byly jsme první v poskytování finančního poradentsví na kamenné pobočce s pevnou otevírací dobou, kterou stále více klientů oceňuje, že jsme tady a že se vždy můžou zastavit pro radu nebo jen pokecat nad šálkem dobré kávy. Obor financí je můj životní styl, jsem školitelem Partners finanční gramotnosti a snažím se zvýšit finanční vzdělání v našem kraji, historicky platíme za jeden z nejhoších krajů v počtu zadlužení a exekucí, které ja dáno právě nízkou finanční gramotností to se snažím změnit a náš kraj i díky klientům nevnímám jako nejhorší. I v Ústeckém kraji žije spousta šikovných a pracovitých zaměstanavatelů, zaměstnanců i podnikatelů. Na práci mě nejvíce baví komplexnost služby od vyřešení ochrany  majetku, zajištění klinetovo životní úrovně až po nejoblíbenější téma investice, našim klientům se staráme o více než 200 milionů, dalším v pořadí je určitě financování bydlení a za 10 let naše pobočka již splnila sen o vlastním bydlení více než 430 klientům. Volný čas nejraději trávím na kole nejlépe v lese, rád hraji golf a trávím čas na chatě v Krušných horách s přítelkyní a naším pejskem 14 letým yorkšírem.

Jitka Chrenková

Finanční koncipient

Celý profesní život jsem se pohybovala v managmentu obchodu, což obnášelo práci s financemi a lidmi. Svět financí se stal mým životním stylem, který mě naplňuje. Jelikož se věnuji oboru, který je pro mě i koníčkem. Ve finančním poradenství pracuji od září roku 2020 na pobočce Partners market v Ústí nad Labem. Finančnímu poradenství jsem se věnovala ještě daleko dříve v průběhu let mé mana gerské práce. Za svoji silnou stránku považuji komunikační schopnosti. Díky mé upřímnosti, otevřenosti a sociálnímu cítění se mi dobře navazuje spolupráce s novými klienty. Mým cílem je pomoct klientům stát se nezávislými na svých příjmech a budovat jejich rezervy, chránit jejich příjmy a majetek, vést je k po krůčkách ke splnění jejich cílů tak aby byli reálné a sami si na ně opravdu dosáhli. Mou odměnou je v první řadě spokojený klient a také, když vidím své jméno v předních příčkách žebříčků v různých vyhodnocení naší společnosti. Ve volném čase se věnuji malbě obrazů a ráda trávím volný čas v přírodě, prací a relaxací na zahradě.

Aleš Popluhar

Finanční koncipient

Na pobočce pracuji od roku 2020. O mém budoucím povolání jsem měl jasno již od střední školy, kde jsem vystudoval obor ekonomické lyceum. Mým osobním cílem je klientům finanční svět co nejvíce zjednodušit a zpřehlednit. Zakládám si na dlouhodobé spolupráci, upřímnosti a profesionalitě. Ve spolupráci s Partners mohu klientům nabídnout komplexní finanční službu ušitou každému klientovi na míru, ať už se jedná o vlastní bydlení, tvorbu a zhodnocení majetku nebo ochranu příjmu. Mojí každodenní motivací jsou spokojení klienti, kteří se na mě mohou kdykoliv spolehnout. Od práce si je potřeba občas odpočinout, proto mám pár zálib, které mě baví. Mezi ty největší patří hokejbal a cestování s rodinou.

Lenka Christianová

Finanční koncipient

Ve financích se pohybuji od srpna 2016, kdy jsem si ke studiu Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy našla brigádu v bance. Práce ve financích mě vždy lákala, ale viděla jsem se spíše na pozici pojistného matematika nebo ve vedení větší finanční instituce. Postupem času jsem si začala uvědomovat, že mě mnohem více než teoretické výpočty a sezení v kanceláři baví se scházet s klienty a pomáhat jim zlepšovat jejich finanční situaci. Jako klienta Partners mě nadchla odlišnost této služby a proto jsem v lednu 2019 nastoupila jako finanční poradce na pobočku Partners market. Rychle jsem se ztotožnila s myšlenkou dlouhodobé komplexní služby a možnosti výběru nejlepších produktů napříč celým trhem. Ve své práci si hodně zakládám na kvalitě a odbornosti, roce 2020 jsem získala titul PFP (poradce finančního plánování). Dlouhodobá spolupráce s klienty mě baví a naplňuje, protože dokud nejsou finančně svobodní, moje práce stále neskončila. Svůj volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli, mezi moje záliby patří focení, technologie a cestování.

Sabina Jirkovská

finanční koncipient

Úvěry Investice Pojištění Pojištění - Neživot Penze Úvěry Investice Pojištění - Život